Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Volume
sv: Volym

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Features
sv: Funktioner

en: Installed
sv: Installerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Usage
sv: Användning

en: Container name
sv: Namn på forumgrupp

en: About
sv: Om

en: Not writable
sv: Ej skrivbar

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring
