Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Container name
ta: கொள்கலன் பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Not writable
ta: எழுதப்படக்கூடியதல்ல
