Ai Text 2 Speech (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
