TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Top
es: Superior

en: Theme
es: Tema

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de
