TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Theme
pl: Skórka

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie
