TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Theme
tr: Tema

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında
