TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
