TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Custom Theme
sv: Anpassat tema

en: About
sv: Om
