TOAST UI Image Editor (1.0.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Theme
uk: Тема

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Custom Theme
uk: Власна тема

en: About
uk: Про модуль
