Tuition Calculator (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Other
az: Digər

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: About
az: Haqqında
