Tuition Calculator (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Other
cy: Arall

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
