Tuition Calculator (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Other
et: Muu

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: About
et: Programmist

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Creator
et: Looja

en: Calculate
et: Arvuta
