Tuition Calculator (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Other
eu: Bestea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Creator
eu: Sortzailea
