Tuition Calculator (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Disclaimer
fi: Vastuuvapausilmoitus

en: Other
fi: Muu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: About
fi: Tietoja

en: Creator
fi: Luoja

en: Calculate
fi: Laske
