Tuition Calculator (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: Other
hu: Egyéb

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Intro text
hu: Bevezető szöveg

en: Title text
hu: Cím szövege

en: About
hu: Leírás

en: Page Settings
hu: Oldalbeállítások

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Calculate
hu: Számítás

en: Page Size
hu: Oldal mérete
