Tuition Calculator (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: Font Size
it: Dimensione carattere

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Other
it: Altro

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Title text
it: Testo per il titolo

en: About
it: Informazioni

en: Creator
it: Utente

en: Calculate
it: Calcola
