Tuition Calculator (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
