Tuition Calculator (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
