Tuition Calculator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Disclaimer
uk: Права

en: Other
uk: Інше

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Top Margin
uk: Верхнє поле

en: Right Margin
uk: Поле праворуч

en: Bottom Margin
uk: Нижнє поле

en: Left Margin
uk: Поле ліворуч

en: Intro text
uk: Вступний текст

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: About
uk: Про модуль

en: Page Settings
uk: Настроювання сторінки

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Creator
uk: Автор

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Page Size
uk: Розмір аркуша

en: Loans
uk: Позики

en: mPDF library
uk: Бібліотека mPDF

en: Web Browser
uk: Веб-браузер

en: Header content
uk: Вміст заголовка
