Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.
