Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.
