Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Machine name
ne: मशीन नाम
