Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
