Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།
