Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: O cadastro foi completado. Você está logado agora.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
