Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.
