Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Machine name
hi: मशीन नाम
