Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
