Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new account
et: Registreeru

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.
