Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.
