Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new account
lt: Registracija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.
