Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.
