Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.
