Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
