Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.
