Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.
