Tupas Authentication (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.
