Tupas Authentication (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.
