Tupas Authentication (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
