Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.
