Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
