Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.
