Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.
