Tupas Authentication (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.
