Tupas Authentication (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.
