Tupas Authentication (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։
