Tupas Authentication (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteți autentificat.
