Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.
