Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Registration successful. You are now logged in.
nn: Registreringa var vellykka. Du er no innlogga.
