Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Registration successful. You are now logged in.
sv: Registreringen lyckades. Du är nu inloggad.
